Dom na sprzedaż

Wiązów (gw), Kowalów

11 pokoje
376.00 m²
1 170,21 zł/m2
AZ1-DS-7313
Powiadom o spadku ceny

440 000 zł

Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty AZ1-DS-7313
Powierzchnia 376,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 2 800 m²
Liczba pokoi 11
Rodzaj domu wielorodzinny
Technologia budowlana cegła ceramiczna
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż w budynku
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu dachówka
Stan budynku do odświeżenia
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 1925
Gaz brak
Woda zimna
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie piec węglowy
Prąd w budynku
Kanalizacja szambo
Czesława Zapart

Czesława Zapart

Specjalista ds. Nieruchomości

Napisz wiadomość 7 Ofert

Opis nieruchomości

Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki  gospodarcze, garaż, ogród, Kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilometrów od autostrady A-4, 51 km od Wrocławia.
Przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny, wielorodzinny, składa się z 11 pokoi, 3 kuchni, 3 łazienek, pomieszczeń gospodarczych, korytarzy, 2 holi ze schodami. Na parterze 5 pokoi, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, korytarz, hol ze schodami o łącznej powierzchni około186,30 m2.
Piętro obejmuje 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, hol ze schodami prowadzącymi do strychu, powierzchnia 189 m2.
Budynek mieszkalny wybudowany w technologii tradycyjnej, posiada dwie kondygnacje nadziemne, częściowo podpiwniczony oraz  poddasze użytkowe jako strych.
Budynek przykryty jest dachem stromym, dwuspadowym, konstrukcja drewniana, pokrycie wykonane jest częściowo z blachy i dachówki karpiówki, obróbka blacharska z blachy ocynkowanej.
Ściany nośne wykonane są cegły pełnej na zaprawie wapiennej  i cementowo - wapiennej, posiadają różne grubości od 25 cm do 64 cm, otynkowane tynkiem cementowo - wapiennym.
Nad parterem i 1p. wykonane są stropy drewniane o klasycznej budowie, nad piwnicą wykonany jest strop ceramiczny jako sklepienie płaskie z cegły. Belki nośne stropów opierają się na ścianach nośnych budynku. Stropy otynkowane są tynkiem cementowo - wapiennym.
Z parteru na 1p. wykonane są schody jednobiegowe zabiegowe o konstrukcji drewnianej. Schody usytuowane są w holu, do którego są dwa wejścia bezpośrednio z zewnątrz budynku, od ulicy i od podwórka. W holu na 1p. znajdują się schody jednobiegowe o konstrukcji drewnianej prowadzące na poddasze. Z parteru do piwnicy w holu mieszczą się schody o konstrukcji betonowej.
Stolarka drzwiowa w budynku drewniana, okienna, częściowo drewniana i plastikowa.
Po remoncie w 2023r jest łazienka, kuchnia oraz pokój duży. W pozostałych  pokojach i kuchniach, podłogi drewniane z desek oraz paneli. W holu na parterze posadzka z płytek terakota.
Budynek posiada instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną. Ogrzewanie w budynku częściowo piece akumulacyjne i piec węglowy.
Media:
Prąd (Siła), woda gminna, kanalizacja -  szambo .
Zabudowania gospodarcze, położone są wzdłuż jednej z granic działki i stanowią niepodpiwniczony, parterowy budynek, posiadający poddasze do składowania. W tych zabudowaniach, znajdują się dwa duże warsztaty, jeden z 6 mb, kanałem samochodowym. Do ściany tego obiektu przylega wysoka tz. zadaszona szopa.
Pozostała części działki - szerokie podwórko, ogród z licznymi nasadzeniami krzewów i drzew owocowych. Całość zlokalizowana od strony południowej w cichej i spokojnej lokalizacji.
Budynek mieszkalny, duża działka i zabudowania gospodarcze, stanowi duży potencjał dla wielopokoleniowej rodziny a także możliwość, prowadzenie działalności gospodarczo -usługowej z wykorzystaniem powierzchni mieszkalnej, np. podział i wykonanie, kilku samodzielnych mieszkań lub pokoi do wynajęcia, prowadzenia warsztatu samochodowego, ślusarski, sprzedaż różnych artykułów, składy itp.

Budynek obecnie zamieszkały ,termin przekazania do uzgodnienia.

Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 20 arów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie sprzedawanej nieruchomości.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego - kontakt: Ida Zapart tel. 668-125-594.
 
Szczegóły oferty: Nieruchomości AZ GWARANCJA, Opole, ul.Szarych Szeregów 34 d.
Więcej informacji w Biurze Nieruchomości A.Z. Gwarancja Opole. Agent pod nadz. lic. 3125.Czesława Zapart  tel.662-044-334, e-mail: c.zapart@azg.pl

Lokalizacja nieruchomości

Specjalista ds. Nieruchomości

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
12 6
Niepoprawny wynik