Działka na sprzedaż

Wołczyn

8013.00 m²
172,84 zł/m2
AZ1-GS-7328
Powiadom o spadku ceny

1 385 000 zł

Oferta na wyłączność
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty AZ1-GS-7328
Powierzchnia 8 013,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki siatka
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Położenie centrum
Prąd w ulicy
Kanalizacja miejska
Andrzej Zapart-Junior

Andrzej Zapart-Junior

Pośrednik Lic. 4814
Nr licencji: 4914

Napisz wiadomość 41 Ofert

Opis nieruchomości

Sprzedaż bardzo atrakcyjnej, niezabudowanej działki budowlanej o powierzchni 80,13 ar (8013 m2) położonej w Centrum miasta Wołczyn, przy Rynku, rejon ulicy Namysłowskiej i Rzecznej, powiat kluczborski, województwo opolskie. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Wołczyn, cały teren działki, łącznie składającej się z 4 działek, oznaczony jest symbolem MN - tereny zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej. Działki złączone w całości, posiadają nieregularny kształt zbliżony do dużego prostokąta, nachylenie terenu płaskie.Teren nie zalewowy z dostępem do drogi publicznej z jednej strony. Z pozostałych trzech stron jest ogrodzenie oraz drzewa. Działka posiada uzbrojenie w kanalizację, wodę oraz prąd miejski. Cały teren z dwóch stron graniczy z zabudową domów jednorodzinnych oraz oświetloną ścieżką pieszą, z trzeciej strony znajduje się duży kompleks szkolny, wyposażony w boisko. Całość terenu, umożliwia wydzielenie kilkunastu mniejszych działek pod budowę domów w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej lub szeregowej wraz z wewnętrznymi drogami dojazdowymi. Spokojna, urokliwa i nieuciążliwa lokalizacja, zadbana i rozbudowująca się miejscowość. W pobliżu pełna infrastruktura sklepy, szkoły, przedszkola, apteki. Atrakcyjna Działka dla developera.
Miasto Wołczyn przez, które przebiega droga krajowa Nr 42, jest dobrze skomunikowane z  Kluczborkiem (12 km) oraz Namysłowem (25 km). Stacja kolejowa w Wołczynie położona jest w połowie linii kolejowej nr 143, prowadzącej z Kalet (przez Lubliniec, Olesno, Kluczbork) do Wrocławia Popowic (przez Namysłów, Bierutów, Oleśnicę). Inwestor w gminie Wołczyn, może liczyć na przyjazny klimat dla biznesu i działań inwestycyjnych w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

W przypadku zainteresowania i uzyskania większej ilości informacji zapraszam do kontaktu.

Cena do negocjacji.

Polecamy.

Bezpłatne doradztwo kredytowe na zakup nieruchomości, załatwisz w naszym biurze. Doradca do wszelkich formalności kredytowych oraz zasad przyznawania kredytu, pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę z kilkunastu Banków z którymi współpracuje. Kontakt: Ida Zapart tel. 668-125-594.

Szczegóły oferty : A.Z.GWARANCJA Nieruchomości
Opole, ul. Szarych Szeregów 34d
Agent: Andrzej Zapart
tel. + 48 608-539-991
biuro2@azg.pl

Materiał wideo

Lokalizacja nieruchomości

Pośrednik Lic. 4814

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
23 2
Niepoprawny wynik