Skup nieruchomości

Nasz Skup Nieruchomości Opole to skuteczny sposób na korzystną sprzedaż twojej nieruchomości, która z pozoru nie zawsze jest łatwą sprawą. Jeśli pilnie potrzebujesz sprzedać nieruchomość oraz szybko potrzebujesz gotówki, a znalezienie klienta gotówkowego jest podstawową przeszkodą i zmagasz się z wieloma trudnościami, skup nieruchomości może być dla ciebie najlepszym rozwiązaniem twojego problemu. Znalezienie klienta kupującego trwa miesiącami a nawet latami a ty nie masz czasu na ogłaszanie się i poszukiwanie klienta metodą prób i błędów, więc warto skorzystać z naszej usługi skupu nieruchomości.

Obecny rynek nieruchomości to profesja wymagająca dużej wiedzy, doświadczenia i pewnych umiejętności, gdyż bez nich trudno osiągnąć sukces w sprzedaży nieruchomości - ofert które są bardzo zróżnicowane. Ogromna ilość ogłoszeń oraz znaczne ich przeszacowanie cenowe, skutecznie zniechęca potencjalnych zainteresowanych, gdzie w większości ofert mamy do czynienia z zawyżonymi cenami nieruchomości. Stąd większość klientów kupujących wybiera oferty z pierwszej ręki, a wtedy sprzedaż w miarę szybko staje się mało realna. Nasz Skup daje tobie realną szansę szybkiej sprzedaży nieruchomości niekorzystnie zlokalizowanych lub w złym stanie technicznym, również przeszkodą nie jest nieuregulowany stan prawny, ani obciążenia hipoteczne lub komornicze, a także jeśli nad nieruchomością ciąży widmo licytacji.

Wyjaśnimy w jaki sposób przebiega cała procedura skupu nieruchomości i co zrobić aby otrzymać od nas ofertę skupu nieruchomości. Sprawa jest bardzo prosta wystarczy albo wypełnić poniższy formularz kontaktowy do nas lub zadzwonić bezpośrednio do nas na numer telefonu 602-531-334. My postaramy się jak najszybciej z tobą skontaktować aby umówić się na spotkanie w wyznaczonym dniu i godzinie w miejscu nieruchomości którą chcesz pilnie sprzedać. Po spotkaniu w ciągu 2 dni możesz liczyć na propozycję cenową za jaką możemy kupić od Ciebie nieruchomość. W przypadku akceptacji przez ciebie ceny wszystkie formalności zostaną sfinalizowane w obecności notariusza. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta, związane z obsługą transakcji u notariusza. Zapłata za kupno nieruchomości trafi na Państwa konto bankowe lub zostanie wypłacona gotówką do ręki. Uzyskane pieniądze mogą posłużyć do spłaty zadłużenia lub kupna nowego, mniejszego domu bądź mieszkania, albo załatwienia innych pilnych spraw.

Oferowany przez nas skup nieruchomości, to Państwa szansa na szybkie wyjście z długów, spłatę zadłużenia i rozpoczęcie nowego, spokojniejszego rozdziału w swoim życiu. Korzystanie z naszych usług jest w pełni bezpieczne, działamy wg światowych standardów, stawiając na pierwszym miejscu uczciwość i etykę zawodową. Jest to gwarancją Państwa bezpieczeństwa.

Jeśli jesteś Właścicielem i Pilnie potrzebujesz sprzedać :

- potrzebujesz szybko gotówki,
- odziedziczyłeś w spadku nieruchomość,
- dostałeś nieruchomości w drodze darowizny,
- przeprowadzasz się z kraju lub do innego miasta,
- masz problemy z bankiem lub komornikiem,
- posiadasz nieuregulowany stan prawny,
- zbyt długo próbujesz sam sprzedać,
- nieruchomość nadaje się do remontu,
- mieszkasz daleko i nie masz jak sprzedać,
- inne okoliczności,

Korzyści dla Ciebie:

- nie korzystamy z kredytów bankowych, szybka wpłata,
- nie masz czasu na prezentacje, reklamowanie i telefony,
- nie posiadasz wiedzy w rozwiązywaniu stanu prawnego,
- nie chcesz działać samodzielnie na rynku nieruchomości,
- nie czekaj miesiącami lub latami na sprzedaż,
- zdecyduj się na usługi profesjonalistów, pomożemy,
- szybka i sprawna sprzedaż nieruchomości,

Jak pomagamy:

- wpłacamy zadatek od razu,
- pomagamy w sprawach prawnych,
- załatwiamy niezbędną dokumentację,
- pomagamy w kwestiach zadłużeń i hipotek,
- umówimy notariusza,
- kosztu zakupu są po naszej stronie,


Gwarantujemy Tobie:

- kierujemy się renomą, doświadczeniem,
- gwarantujemy niezawodność i bezpieczeństwo,
- u nas przejrzysty proces transakcji,
- atrakcyjna propozycja zakupu,
- szybka decyzja zakupu,
- wypłata gotówki lub przelewem,
- zamknięcie transakcji w klika dni,

Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer telefoniczny: 603-531-334, napiszesz do nas na e-mail: skup@azg.pl lub wypełnisz formularz na naszej stronie, następnie umówimy się na nieruchomości, naturalnie możesz również złożyć propozycję swojej ceny. Jeżeli dojdziemy do porozumienia, pozostanie nam jedynie dopiąć formalności. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami.

Sprawdź nas ! - Zaufaj Profesjonalistom !