Kampanie Reklamowe

Kampanie reklamowe Biura Nieruchomości

Realizujemy kampanie reklamowe nastawione na sprzedaż, wynajem, dzierżawy nieruchomości, przygotowując kampanię reklamową i promocję sprzedaży nieruchomości, uwzględniając wszystkie pozytywne cechy nieruchomości. Wykorzystujemy bogate doświadczenie na rynku nieruchomości, znajomość branży, kreatywne pomysły i innowacyjne środki przekazu, stosując połączenie tradycyjnych technik reklamowych z nowoczesnymi rozwiązaniami marketingowymi.

Kampanie reklamowe z branży nieruchomości
Realizacja kampanii reklamowej, którą stosujemy to:

media prasowe:

a) gazeta „NTO” – ogłoszenia w bazarze, w dodatku do gazety NTO, oraz drobne ogłoszenia,
sieć internetowa:
b) na stronie firmowej www.azg.net.pl, gdzie oferta będzie umieszczona na pierwszej stronie w kategorii POLECAMY, oraz jako sprzedaż obiektów i terenów, z pełnym opisem technicznym, zdjęciami oferty, klipami video, na stronie oferta będzie opisana dodatkowo w dwóch językach (j. angielski, j. niemiecki),
c) w portalach ogłoszeniowych z którymi firma „A.Z.GWARANCJA” ma podpisane stosowne umowy o współpracy,
d) Dwa razy w miesiącu w/w oferta będzie rozsyłana listem mailingowym do 1.600 biur nieruchomości, funduszy kapitałowych, inwestycyjnych, itp. których to bazą dysponuje Firma, w całej Polsce,

inne:

a) oferta zamieszczona zostanie na wszystkich tablicach reklamowych biura nieruchomości „A.Z.GWARANCJA”, czyli w siedzibie głównej: ul. Szarych Szeregów 34d, oraz tablic reklamowych znajdujących się przy ul. Krakowskiej na deptaku.

b) w przypadku podobnych ofert znajdujących się w ofercie Wykonawcy do tej opisanej w §1 wszyscy pracownicy Wykonawcy będą również informować Klientów Biura Nieruchomości zarówno w kontaktach osobistych jak i telefonicznych o posiadanej ofercie.

Cena Wykonania Usługi Prowadzenia Kampanii Reklamowej jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta.

Dla każdego klienta opracowujemy strategię promocji dostosowaną do indywidualnych potrzeb.