Działka na sprzedaż Turawa, Kotórz Mały

2075.00 m²
81,45 zł/m2
AZ1-GS-7322
Powiadom o spadku ceny

169 000 zł

Działka na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty AZ1-GS-7322
Powierzchnia 2 075,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Otoczenie działki niezabudowane
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy
Andrzej Zapart-Junior

Andrzej Zapart-Junior

Pośrednik Lic. 4814
Nr licencji: 4914

Napisz wiadomość 49 Ofert

Opis nieruchomości

Działka budowlana na sprzedaż w Kotorzu Małym w gminie Turawa, woj. Opolskie. Grunt o powierzchni 20,75 ar (2075 m2) zlokalizowany na obrzeżach miejscowości. Ze względu na nieregularny kształt działkę można podzielić na dwie części, cześć o pow. około 720 m2, którą można zagospodarować na garaż, pomieszczenia gospodarcze, plac zabaw, ogródek; drugą część o pow. ok. 1243 m2 jest częścią do zabudowy budynku mieszkalnego. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 8UMN czyli pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Media : prąd, kanalizacja, woda - gminne znajdują się w ulicy.

Kotórz Mały to malownicza miejscowość, oddalona od zgiełku miasta, oferuje doskonałą okazję do stworzenia wymarzonego domu z możliwością prowadzenia usług, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury. Położenie: Kotórz Mały to urocza miejscowość, idealna dla osób szukających spokoju i relaksu na łonie natury. Jednocześnie jest dogodnie skomunikowana z większym miastem Opole (7 km), co sprawia, że jest to świetne miejsce dla rodzin i osób ceniących ciszę, ale pragnących zachować łatwy dostęp do udogodnień miejskich. Działka zlokalizowana jest w okolicy Lasów turawsko-stobrawskich, Bliskość z terenami rekreacyjno – wypoczynkowymi północnego brzegu Jeziora Turawskiego oraz Jeziora Srebrnego w odległości 3 km. W miejscowości znajdują się: Przedszkole, Sklepy Spożywcze, Boisko sportowe LKS, Kompleks boisk sportowych (koszykówka, siatkówka plażowa), Sala Wiejska, Świetlica. Na terenie miejscowości znajduje się przystanek kolejowy na linii kolejowej relacji Opole - Jełowa – Kluczbork, na której regularnie kursuje szynobus.

Zapraszamy do biura nieruchomości, celem podania większej ilości informacji na temat nieruchomości.

Bezpłatne doradztwo kredytowe na zakup nieruchomości, załatwisz w naszym biurze. Doradca do wszelkich formalności kredytowych oraz zasad przyznawania kredytu, pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę z kilkunastu Banków z którymi współpracuje. Kontakt: Ida Zapart tel. 668-125-594.

POLECAMY !!!

Szczegóły oferty :
AZGWARANCJA Biuro Nieruchomości Opole
ul. Szarych Szeregów 34 D, 45-285 Opole
Agent: Andrzej Zapart nr.licencji 4914
tel. 608539991
email: biuro2@azg.pl

Lokalizacja nieruchomości

Pośrednik Lic. 4814

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
13 8
Niepoprawny wynik